Jak seznámit činčily?

Poraďte mi prosím jak mám seznámit dvě činčily,samečkovi jsou 2 roky a samičce 8 měsíců.Zkoušeli jsme metodu klec v kleci a taky přepravku,bohužel na sebe pořád útočí,sameček prská a oboum dost padají chlupy. Máte nějakou radu? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Musí si na sebe zvyknout a chce to čas i trpělivost.
V tomto případě je vhodné nechat každou v kleci zvlášť, ale aby se viděly a neútočily. Vzdálenost postupně zkracovat..
Více viz str. 35 v odkazu:
http://books.go­ogle.cz/books?id=WO­MymybQVcgC&pg=PA3­5&lpg=PA35&dq=sez­n%C3%A1mit+%C4%8Din%C4%8­Dily&source=bl&ot­s=-dPb4Pe6MI&sig­=9BU5sJNT2Rwgs0tsjI­e5VMi9hOk&hl=cs&sa=X&e­i=1PwRT7mXIofY4QSe2NHsAw­&ved=0CEgQ6AE­wAw#v=onepage&q=sez­n%C3%A1mit%20%C4%8Din%C4­%8Dily&f=false