Vasilcz

Jak sestavit repro.....

Zdravim všechny…
našel jsem staré repro, které má koncovku, kterou ted nikam asi nepripojim…chtel bych to predelat na jack 3.5mm … zkoušel sem tam pájkou připájet drát, který jsem získal ze sluchátek…repro jede, ale velice potichu… poradíte někdo co s tím??
jen pro informaci repro: Tesla ARN 5604
a Tesla ARV 156

dík moc za všechny odpovedi

Odpovědi
Maarty

Ahoj,
patrně se jednalo o pětikolík že ?
Problém bude v tom, že reproduktrory nejsou aktivní tzn. že nemají zesilovač. Pokud je připojíte k slabšímu signálu ( počítač, mp3,.. ) budou hrát slabě. Zkuste připojit alespoň k hi-fi. Jestli hrajou slabě i se zasilovačem tak nevím.

sberatelrepraku-ořechov

Maarty: na Tesláckých reprech byly 2 kolíky, 1 placatý a 1 kulatý, nebo 3.....
Jinak mrkni na www.repromania.net
ARN5604 je celkem slušný repro ale bez zesiku je ti k ničenu, kdyžtak si je napáruj, pořiď slušný vejšky a udělej si 2pásmový bedny.
Jo a napáruj si t tomu i ty vejšáky…
Kondenzátorová vyhýbra a k PC dobrá věc 😉