Jak sepsat pokárání zaměstnanci za hrubé porušení pracovní kázně.

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom, zda má toto hrubé porušení pracovní kázně mít za následek zrušení pracovního poměru, nebo ne. V každém případě bude obsahovat: Dne … jste se dopustil hrubého porušení pracovní kázně dle § Zákoníku práce tím, že jste … (důvod porušení). Sděluji Vám, že na základě této skutečnosti Vám dávám okamžitou výpověď z pracovního poměru dle § 53 ZP. Nebo – v případě dalšího porušení pracovní kázně s Vámi bude rozvázán pracovní poměr dle § … Nebo na základě této skutečnosti Vám snižuji osobní ohodnocení o ......