Avatar uživatele
anonym

Jak seknout s kouřením?

Ahoj, je mi 45 let, kouřím tak 30 cigaret denně a chci s tím přestat. Jak?????? Díky David

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal

Davide,odpovídáte si v otázce sám.Seknout s tím.Jistě se dá snižovat dávky ,používat šidítka,nepít černou kávu(přechodně)je to takový rituál káva a cigareta.Chcete seknout s kouřením-sekněte!!!Bude to trnitá cesta ,a mnohdy skoro nemožná,ale chcete přestat.?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Attack-design

můj švar přestal kouřit ze dne na den a kouřil stejně jako vy těch 30–35 denně, určitě na něj zapůsobilo, když mu sestra řekla, že pokud nepřestane kouřit, nebude s ním mít děti, no nyní už mají 2 kluky, ale musí se přestat najednou, funkce omezovat a snižovat nemá smysl, investujte do sebe a zakupte si více odvykacích prostředků najednou, určitě náplasti s kombinací se žvýkačkami Nicorrete, dále inhalátory který vám nahrazují cigaretu ale zároven vám ji znechucují, bude vás to stát něco ale když to vyjde, a já věřim, že vám to vyjde, několikaset násobně se vám vše vrátí, a hlavně trošku napraví to zdraví

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alenka901

mě osobně po několika nevydařených bojích nakonec pomohlo tohle
Elektronická cigareta
Elektronická cigareta

E-cigareta je sice vzhledově podobná té klasické, ale funguje na baterie a do cigarety se vkládá patrona obsahující nikotin a speciální aromatické esence, kdy si člověk sám zvolí dávkování tohoto čistého nikotinu. Nevdechujete tedy ani dehet a oxid uhelnatý a s tím i karcinogenní lát­ky.

Pro Vaše okolí to tedy znamená konec pasivního kouření. Nechceme zde ale tvrdit, že elektronická cigareta je zdraví prospěšná, jelikož nemůžeme samozřejmě opominout škodlivost samotného nikotinu, ale rozhodně škodí mnohem méně než tabákový kouř z klasické cigarety. Obecně je též nutno zmínit, že elektronická cigareta Vás naprosto sama neodnaučí kouřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Určitě pomalu přestávejte s kouřením. Navrhuji také zajít do lékárny a informovat se o možnosti nikotinových náplastí, které Vám pomohou s odvykáním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví