mosoj

Jak sehnat Photoshop zdarma ?

http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/photoshop-oficialne-zdarma-adobe-dava-ke-stazeni-balik-creative-suite-2/sc-4-a-167049/default.aspx
Doplňuji:
Vrstvy jsem zatím nepotřeboval a již asi potřebovat nebudu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Zajímavá zpráva. Zajímalo by mne ale, zda už není lepší nový Gimp, než 8 let starý PS.
PS není srovnatelný se Zonerem. Zoner neumí vrstvy.

Další odpovědi
badisko

hm …pekny …ale ja pouzivam …Zoner photo studio 15…je kvalitni a prehlednejsi ..Adobe photoshop at si maji profici a nadsenci na grafiku…me dokonale staci Zoner photo studio 15…

Děda Louda

Odpověď najdeš ve vlastním odkazu, též třeba na
http://www.cnew­s.cz/photoshop-illustrator-nebo-premiere-pro-zdarma-adobe-rozdava-starsi-aplikace
Doplňuji:
Také zůstávám věren starému dobrému českému neustále zrajícímu ZPS.

Bedy

Osobně bych se vybodnul na instalace starých verzí programů a nějakou registraci Adobe ID a radši použil něco aktuálního.
Já osobně používám GIMP, přijde mi naopak takový přehlednější, než Photoshop. A umí prakticky to samé, možná že toho umí víc než starší Photoshop 4.0/5.0

Takže já zůstávám věrný open-source GIMPu a nabídku od Adobe nevyužiju 😉

Zdroj: http://www.gim­p.org/

denim

www.ulozto.cz

anonym

Vrstvy jsou pro mě docela důležitá věc. Dělám v něm v práci společně s Corelem Draw a Painterem. Na oba nástroje nadám dopustit. Gimp jsem zkoušel a není špatný, ale co se týče přehlednosti, tak Photoshop vítězí na plné čáře.
Doplňuji:
A jak ho získat zdarma? Jedině stáhnout.

Calimë

o GIMPu jsem slyšela, že je to prý takový Photoshop zdarma, ale nevím co umí photoshop, takže nedokáži srovnat

Děda Louda

Jak se nakonec ukazuje, není situace taková, jakou se jevila v prvotním nadšení zájemců po uveřejnění poněkud nejasné informace, jež zprvu vyvolala nadšení.

mosoj

badisko: Já dělám také v Zoneru ( dokonce v Z 13), jsou tu ale lidé kteří po PS touží .