wenda

jak sehnat penfrienda?

Docela rády bych si s někým dopisovala. Ráda bycha aby ten člověk byl z jiné země. Nejlépe anglicky mluvící. Nevíte jestli jsou nějaké stránky nebo kde bych ho mohla sehnat? :)
Doplňuji:
jo klidně si budu s ní/m psát i přes mail

Nejlepší odpověď
quentos

Pochopil jsem to správně, že si chcete dopisovat klasicky (tedy ne mailovat)? Pak zkuste odkaz níže ve zdroji, několik Američanek má stejné přání. Jinak při troše štěstí se dají vygooglit a zkusit ještě jiné výrazy pro penfriend jako např. penpal; klasické poště dnes posměšně přezdívají „snail mail“ (doslova „šnečí pošta“); i níže uvedený odkaz jsem našel po zadání tohoto výrazu „snail mail pal“, případně „snailmail pal“.

Zdroj: community.live­journal.com/pen­pals

Další odpovědi
holčička

Zkus Badoo.Tam jsou lide z celeho světa.