janunka

jak sehnat nejakou domaci praci bez podvodu vi nekdo?

jak najit nejakou slusnou firmu ktera nabizi domaci prace?

Nejlepší odpověď
Mapel

Jednou z možností je administrátor e-shopu. Ale chce to hledat.

Další odpovědi
zjentek

formou inzerce zviditelni, jaké služby nabízíš. Nabídka je rozhodně větší šancí, než pouze sledovat poptávku ..mnoha podvodníkům se vyhneš už zúžením na ty, kdo konkrétní službu poptávají

postcd

na internetu jsou fóra jako ceskeforum.com, kde jsou nabídky a poptávky ohledně tvorby internetových stránek, psaní textů, plnění internetových obchodů textem a podobné internetové práce. Vytvoř si dlouhý seznam toho co bys zvládla a vytvoř si tam inzerát.

marci1

Zkus si přečíst dřívější odpovědi :http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dom%C3%A1c%C3%AD%20­pr%C3%A1ce

klob1

ano je pravda,že většina domácích prací je podvodná,ale také ne všichni..jedna firma sdružuje firmy a ty ledaco najdou dobrého co jsem slyšel.a super..jenže konkrétně ji já neznám osobně jen z doslechu.

motýlemanuel

Najít takovou práci dnes bohužel není jednoduché. Není to ale nemožné. Dobrý začátek je podle mě sledovat třeba nějaký seriózní pracovní portál. Jestli můžu jeden doporučit, tak já mám co se hledání práce týče skvělé zkušenosti s tímto: https://www.hit­prace.cz/ Všiml jsem si, že čas od času se tam nějaká taková nabídka objeví.