josefosmy

Jak sehnat distributora ?

Chtěl bych se zeptat jakým způsobem bych mohl sehnat distrubutora pro zahraniční trh vlatních výrobků. Jedná se o pokerové stoly pro domácí a klubové použití, jsou za bezkonkurenční cenu a ani konkurenta ve své kategorii nemají. Už sem jich prodal po ČR celkem dost, ale chtěl bych začít vyrábět ve větším. Poradí někdo ? Díky moc

Odpovědi
Pájo

Nejlepší by (asi) bylo vytvořit webové stránky s prezentací Vašich pokerových stolů s dostatkem

  • textových informací o nich (jak je vyrábíte, z jakých materiálů, jakou technikou, že to je ruční – zakázková výroba – jednotlivých originálních kusů – malých sérií, jaká je povrchová úprava, lakování, doplňky)
  • obrazových informací (kvalitní fotky celku, i s velkými detaily, videa výroby i hotových výrobků)
  • s možností stáhnout si katalog nebo nějaké produktové listy a ceníky (za uvedení kontaktního emailu – získáte tak i vlastní databázi zájemců, které budete moci pravidelně oslovovat v emailingových informačních a prodejních kampaních)

Stránky vytvořte v několika jazykových verzích a odkazy na ně umistěte na bezplatné zahraniční stránky (typu našeho bazoš, aukro apod.). Můžete také emailem oslovit větší zahraniční prodejce nebo pokerové spolky, pořadatele pokerových soutěží.

Buď se objeví dostatek zákazníků u nás a nebude tak třeba expandovat do zahraničí nebo Vás může oslovit nějaký konkrétní partner v zahraničí a detaily přepravy Vašeho zboží k němu již snadno domluvíte a provedete (např. pomocí kurýra do zahraničí).