smazkaa23

jak se zpet pripojit k internetu?

drive to bylo bez problemu ale asi jsem neco omylem zmenila a ted kdyz zapojim do noteboku kabel tak ani nesviti a v pripojenich se mi nezobrazuji ani bezdratove… kabel je funkcni – na druhem pc jde.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemáte zakázanou LAN? Pokud máte Windows, tak skočte do Start-Ovládací panely-Síťová připojení a jukněte, zda-li to tam nemáte zakázané.
Při nejhorším použijte funkci Obnovení systému – ve vašem případě to bude asi nejlepší volba. O dokumenty, apod. se nemusíte bát. Obnoví se pouze nastavení.
Obnovení systému najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje.

Další odpovědi
Mahoney

Podívej se do síťových připojení. Když tak přece můžeš zavolat poskytovateli,

cochee

K bedyho odpovědi dodávám, že bezdrátové připojení obstarává v notebooku úplně jiný hardware než připojení přes kabel, což je podezřelé. Není vypnuta wifi tlačítkem? Napište, jaký Windows je nainstalovaný – pokusím se v diskuzi navést vás pokynem, co udělat, abychom se dověděli o těch připojeních více.