yukí

jak se znovu přejmenovat na jmeno iveta vokrouhniská?nechci být yukí malinká

tata už mě jednou přejmenoval na yukí malinká ale já už nechci být yukí líbý semi to ale prostě mi to přijde truchu na hlavu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že ti to jde všechno na hlavu, měla bys méně sedět u pc a víc být venku mezi vrstevníky a zabavit se hrami a sportem a něčím užitečným

Další odpovědi
Drap

Bože děvče, to bude rána až dostaneš rozum. Celé „Odpovědi“ se zatřesou.

quentos

lidi, ona ale nejspíš myslí svoje profilové jméno na Facebooku.

Tady nejspíš pomůže tenhle odkaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zmenit-profilove-jmeno-na-facebooku

anonym

Tak si Ivetko tenhle účet smaž a vytvoř si nový, s jiným jménem. A neseď moc dlouho u počítače, neni to dobrý. Papa

Michal Kole

musíš napsat administrátorům na info@odpovedi.cz Musí provést změnu ručně v databázi, teda pokud to jde, záleží co je nastaveno jako ID