redy

Jak se znova mám přihlásit?

Pokud tady chci bejt,musím si udělat novej nick.
Nebo je tu uživatelka které evidentně lezu na nervy.
Nechci se vzdát odpovědí cz.Nebo mi dávaj větší prostor poznání.
Ale na druhou stranu je to podvod.

otázka je, smaže mi novej účet admin?
Nebo ho mám požádat,a až to povolí si ho založit?
Děkuju
Nevím kam stouto otázko:

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Účtů můžeš mít třeba milion šest, ale nesmíš si dávat z jednoho druhému palce a hvězdičky.

Další odpovědi
anonym

Redy ,kašli na nějakou co tě na nervíky leze a zůstaň tu taková jaká jsi!
Účet by ti smazal admin na požádání,ale opravdu vem rozum ve hrst a zůstaň.

zzzlatokopka

Redy co blbneš? Proč bys někomu vadila? Zůstaň dál „redy“:-)

gecco

Není jednodušší si to s tou uživatelkou ´vyříkat´ VP?
😉

Pokud si jen založíš jiný účet (nick), pravděpodobně ti jej Admin nemázne – mázl by je, pokud by sis ty dva účty vzájemně ´palcovala´.

setapouch

Just bych tu zůstal, ať se vztekem udusí :D

pusinka50

Já tu mám s jedním uživatelem taky problém. Píše mi urážlivé odpovědi na mé otázky jen proto, že máme mezi sebou problém, který zavinil on. Ale že bych si kvůli němu zakládala nový nick? To opravdu ne. Snad dostane rozum a přestane s urážením. Vydrž a dotyčného uživatele ignoruj, přece si jedním člověkem nenecháš otrávit život

ivzez

Ten, s kým máš problémy, si tě najde i po změně nicku.
Zablokuj jej, uzavři si profil a zveřejni ho/ji!

Kostka0

Moc nechápu tvou otázku. Pokud jsem dobře informovaná, smazat ti ho nemůže, pokud ho o to nepožádáš, nebo když porušuješ pravidla.
Mohu se zeptat, tobě někdo účet smazal?

redy

Kostka0– ne, účet mi nikdo nesmazal,
Ale nick- redy- leží jednomu/jedné v žaludku.
Proto si myslím když budu vystupovat pod jiným nickem že bude klid.

gecco

Nic si z toho nedělej – nick „gecco“ leží v žaludku nejméně dvěma – a jim to kazí trávení, ne mně…
😉

redy

gecco- díky a děkuju všem.

gagaga

redy, ze vzkazuji babicce, at Vam da pekne na zadek , za takovy napady !
podivejte se na nasi an . !
Vy si dobre pamatujete dobu, kdy ji " nekdo " chtel zavrit do klece , dat do sveraci kazajky..vyhrozoval soudama..zverej­noval soukromi , adresu, fotky z predavani cen v Praze..
a to za nic..jen ze zavisti, zloby
chteli ( byli 3 ) , jen dosahnout toho, aby odpovedi ovladli oni ..
a vidite,.. je adminkove zabanovali a " my ", zustali..
vzdyt Vy jste jedna z velkych bojovnich za spravedlnost tady , a budete se bat " mravence v posteli ) :p
plus diky adminkum , jak celou dobu stali za an., a stoji dodnes …
ale oni to ode me uz davno vi :)
papa

redy

gagaga díky od tebe mi to obzvlášť těší.
Já jen nechápu jak někdo může tak nesnášet někoho, koho vlastně nezná. -iv- děkuju

gagaga

a pochopte, ze za neco " takovyho " , to je bez hvezdicky ! :p

gagaga

a redy, napiste to prosim do intimky an., kdo to je..odeme to bude mit na dozivoti pak bez hvezdicek a palecku :)
Vy vite, ze ja neboduji spravne odpovedi , ale ze ja boduji " cloveka " , jaky je ..bud ma charakter, nebo necharakter :)
:)

redy

🙂

annas

Ad redy, změna nicku nic neřeší. Svůj styl nikdo nezapře, i když to chvíli trvá, než vás někdo pozná. Útoky se mohou opakovat – vím, o čem mluvím.

Nedovolte nikomu, aby vám určoval, jak se máte chovat.