Jak se změnil Váš život po svatbě?

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř se nezměnil

Další odpovědi
iceT

Nijak,nejsem vdaná

anonym

Rapidně…
Ale nepřikládal jsem tomu významnou důležitost, takže jsem se po sedmadvaceti letech zase nechal rozvést.
😉
Doplňuji:
Šmarjáááá – po sedmnácti…!!!
😁

ivzez

Zásadně.
A na stejně dlouho, jako Mowlovi,
přestože s Mowlou nemám nic
společného …
Doplňuji:
Skoro mi to přijde jako nějaký trend –
že se muži určitých ročníků po 17 letech rozvádějí…

Pepa25

První dítě byla rozhodně větší změna …

Funna

Vzhledem k tomu, že už jsme spolu bydleli…(a to se před XX lety ještě moc nenosilo), tak jediný rozdíl byl v tom, že jsme si řekli, že by už nevadilo, mít teď dítě (vdávat se „z lásky k dítěti“, nebo pak řešit jiné příjmení se mi moc nechtělo)…no a za 11 měsíců byla dcera na světě 🙂…a to pak byla ta větší změna…další velikou změnu předpokládám, až se někdy rozvedu…

Pepa25

mowla, ivzez: no dík za vyhlídky (klepu teprve čtrnáctý rok …)

ivzez

My jsme se sestěhovali teprve po svatbě, takže ty změna byla hodně velká. U dítěte mi změna tak zásadní nepřišla.

A k tomu trendu – určitě to bude náhoda, ale i v mém okolí se několik párů rozvedlo po 17 letech, ve všech případech byl iniciátorem muž…

Znám další páry, které spolu jsou přes dvacet let a pořád jim to klape …

Funna

ono to zase taková náhoda není…vychází to s toho, že děti jsou už obvykle odrostlé, ženská už taky není nejmladší a chlap, co by „lovec“ si chce užívat s nějakou mladší se kterou by mohl naplnit svůj jediný cíl zde na světe…rozsévat další sémě 🙂