mikee.nikee

Jak se zjišťují tzv. „cheaty“ ke hrám ?

To mám jen tak mačkat náhodné tlačítka a čekat jestli se něco stane ? Když už, výrobce ve hře povolil i cheaty, tak proč nebývají třeba na obalu hry ?
Předem děkuji, s pozdravem

mikee.nikee
Doplňuji:
Jde mi právě o to jak ty cheaty zjištují i ostatní.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

no tak cheaty jsou původně pro vývojáře, kteří testují hotový produkt… a takový vývojář nemá při testování čas hrát pět levelů, aby dostal novou zbraň a pak si mohl v klidu otestovat chování hry…

Další odpovědi
badisko

napises do google.cz nazev hry …treba …gta San Andreas cheaty a je to …proc by to davali na obal je mi zahadou …prece jdes hrat hru a zdokonalovat se v ni …ne blbnout ze zbranema a podobne…
jinak by jsi se mel zeptat primo vyvojaru proc to tak je zde moc vyvojaru neni …:D

Sarrow

Když jsem cheaty potřeboval, používal jsem program Scorpion WinCheater nebo o něco méně známější (a pravděpodobně se v současnosti už neaktualizuje) Radioactive Cheater.
Doplňuji:
http://www.che­ater.cz/winch/

Můžeš si tam stáhnout různé knihovny (cheaty, návody, vtipy, citáty a moudra,…)

honza19hk

scorpion wincheater je to aplikace do PC kde si najdeš název hry a máš tam návody a chety pro danou hru.Jsou tam stovky her.