Avatar uživatele
Anetaj

Jak se zhubne břicho?

Jsem jedna z těch, která hubne od pasu dolů a od pasu nahoru tloustne a proto bych potřebovala poradit, jak zhubnout.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BandiOl

Dobrý den hubnutí je komplexní. Určitě hubnete i od pasu nahoru. Pokud chcete podpořit břicho, můžete zkusit hubnoucí neoprénový pás. Je to pás, který funguje na principu zahřívání lokálních tukových buněk. Pás se nasazuje na bavlněné triko. Pro maximální efekt je samozřejmě lepší přidat běh, skákaní na švihadle apod..

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?http-pknewshop.cz-zdravi-pro-zdrave-hubnuti-24,24

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOG

Nebo taky liposukce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Hubnout – zdrave jist , hodne pit , cvicit a ono se to casem ukaze i na tom brisku. Jen vydrzet !! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dejvis

Není způsob jak zhubout jen určitou partii, tělo ukládá tuky dle genetiky a s tím ty nic neuděláš. Tj. pokud chceš mít útlý pas, musíš být celkově fit. Správné cvičení, strava atd.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emuska

Jj, taky se přikláním za komplexnost cvičení, jak tu někdo zmiňoval, jestli to ale máš opravdu tak problémové, zajdi někam do fitness centra a tam Ti bezpečně poradí :)

před 3422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anetaj

já mám pohybu až příliš… dělám moderní gymnastiku. tréninky mám 5× týdně a minimálně tři hodiny, takže si myslím, že sportem to nebude :D

před 4696 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek