Anetaj

Jak se zhubne břicho?

Jsem jedna z těch, která hubne od pasu dolů a od pasu nahoru tloustne a proto bych potřebovala poradit, jak zhubnout.

Nejlepší odpověď
BandiOl

Dobrý den hubnutí je komplexní. Určitě hubnete i od pasu nahoru. Pokud chcete podpořit břicho, můžete zkusit hubnoucí neoprénový pás. Je to pás, který funguje na principu zahřívání lokálních tukových buněk. Pás se nasazuje na bavlněné triko. Pro maximální efekt je samozřejmě lepší přidat běh, skákaní na švihadle apod..

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?http-pknewshop.cz-zdravi-pro-zdrave-hubnuti-24,24

Další odpovědi
FOG

Nebo taky liposukce.

anonym

Hubnout – zdrave jist , hodne pit , cvicit a ono se to casem ukaze i na tom brisku. Jen vydrzet !! 🙂 -iv-

Dejvis

Není způsob jak zhubout jen určitou partii, tělo ukládá tuky dle genetiky a s tím ty nic neuděláš. Tj. pokud chceš mít útlý pas, musíš být celkově fit. Správné cvičení, strava atd.

Emuska

Jj, taky se přikláním za komplexnost cvičení, jak tu někdo zmiňoval, jestli to ale máš opravdu tak problémové, zajdi někam do fitness centra a tam Ti bezpečně poradí :)

Anetaj

já mám pohybu až příliš… dělám moderní gymnastiku. tréninky mám 5× týdně a minimálně tři hodiny, takže si myslím, že sportem to nebude :D