Jak se zhubne břicho?

Jsem jedna z těch, která hubne od pasu dolů a od pasu nahoru tloustne a proto bych potřebovala poradit, jak zhubnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Dobrý den hubnutí je komplexní. Určitě hubnete i od pasu nahoru. Pokud chcete podpořit břicho, můžete zkusit hubnoucí neoprénový pás. Je to pás, který funguje na principu zahřívání lokálních tukových buněk. Pás se nasazuje na bavlněné triko. Pro maximální efekt je samozřejmě lepší přidat běh, skákaní na švihadle apod..

Zdroj: pknewshop. cz/zdravi/?http- pknewshop. cz- zdravi- pro- zdrave- hubnuti- 24, 24

Další odpovědi:

Bronzový

Nebo taky liposukce.

Hubnout - zdrave jist , hodne pit , cvicit a ono se to casem ukaze i na tom brisku. Jen vydrzet !! :-)) -iv-

Není způsob jak zhubout jen určitou partii, tělo ukládá tuky dle genetiky a s tím ty nic neuděláš. Tj. pokud chceš mít útlý pas, musíš být celkově fit. Správné cvičení, strava atd.

Diskuze k otázce

Emuska

Jj, taky se přikláním za komplexnost cvičení, jak tu někdo zmiňoval, jestli to ale máš opravdu tak problémové, zajdi někam do fitness centra a tam Ti bezpečně poradí :)

Anetaj

já mám pohybu až příliš... dělám moderní gymnastiku. tréninky mám 5x týdně a minimálně tři hodiny, takže si myslím, že sportem to nebude :D

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.