Jak se zesiluje zvuk z bicích ?

To je na každém bubnu mikrofon?

U elektrické kytary je to jasné, z kytary jde elektrický signál.

U bubnu je to složitější, aby to zároveň nesnímalo vibrace když se do toho bubnu mlátí zkuste si klepnout na mikrofon ve sluchátkách, jaká je to někdy pecka

Nejlepší odpověď
dendy

Používají se směrové mikrofony, dobře a odhlučněně upevněné, buď na stojanech či klipech, na snímání zvuku činelů je možno použít třeba jen jeden, postavený z výšky nad nimi…nazvučit dobře bicí je občas maturita…

Další odpovědi
fcoop

Buď soustavou spec. mikrofonů,existují ale i tzv. elektriky,tedy takové placky.Ty mají snímače,signál jde do pultu a pak ven.Do beden.
Zvuk,dojem je perfektní,jako klasické bicí to moc nevypadá.Činely se zatím,co já vím,nahradit nepodařilo,alespoň o tom nevím.
Aspoň něco. On stačí automatický bubeník,řečený blbeník.