jjj123456789

Jak se zdraví v Ostravě?

Zdař Bůh, Banik Py*o, nebo jinak?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Záleží, s kým se stýkáš. Běžní lidé ale slyší i na dobrý den / ahoj. Vůbec nejsme taková individua, jak si myslíš. :-O

Další odpovědi
zjentek

lidé zdraví „střik“ nebo „zduř“ ..alternativy jsou pak „zduř cype“ a nebo „zduř tfuj ch.j!“ Při posledním uvedeném je pak samozřejmou odpovědí „i tfuj ch.j furt stuj!“
Ženské pak zdraví jak píše WeeBear

Doplňuji:
..takže né zdař, nýbrž „zduř Bůh!“

marci1

Banik pando ! 🙂

Zdroj: http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/regionalni/no­vy-ostravsky-pozdrav-banik-pando.html