jejjexk8

Jak se zbavit žvýkačky na botě?

Dnes mám opravdu den blbec a šlápl jsem na chalupě do žvýkačky a nelepila se na ní sláma. Četl jsem, že pomáhá když se dá bota do mrazáku, ale ten tu nemáme. Jen lednici, postačí i ta?

Nejlepší odpověď
Drap

Většina ledniček má i malý mrazák. Žvýkačka potřebuje řádně ztuhnout, aby šla oškrabat. V každém případě to můžeš zkusit s tím co máš.

Další odpovědi
gecco

Otázkou je, jakou máš podrážku – z hladké lze seříznout, seškrábnout, zbytek umýt benzinem (toluenem, acetonem…)
😉

jáára

žvejkačka se musí vyžvejkat