FiveGirls

Jak se zbavit zubního kazu aniž by sem musela jít k zubařce?

Jak se zbavit zubního kazu bezbolestně aniž by sem musela jít k zubařce?

Nejlepší odpověď
anonym

To bohužel zřejmě nepůjde.

Další odpovědi
ReHu

Opravdu si neděláš srandu a myslíš to vážně??
Pokud se bojíš jen bolesti, požádej o injekci. Mě ji píchá pravidelně. Je to tenounká jehla a pak už vrtání atd. není vůbec cítit.
Také nepodceňuj prevenci a čisti si zuby co nejčastěji. Hlavně po jídle.

BEAES

To bohužel asi nepůjde, leda by Vám zub vypadl po úplném zkažení........

quentos

Kdyby nějaký takový způsob existoval, už by všichni zubaři dávno přišli na buben.

Zuzik

Neboj se. Popros paní zubařku o injekci, neboj ta injekce vubec nejde cítit, a pak ti ho bez probléhu zablombují. mně to taky takhle někdy dělá. :)

nikolkap

To bohužel nejde.To by slovo zubař přestalo ekzistovat.

iwetax

Jedině vytrhnout zub

SinceX

Ten zub si můžete vyrvat :)) Dnešní zubaři dělají zázraky, znám asi tři, které vrtají komplet bezbolestně a nepoužívají jehly s umrtvením..Jes­tliže se bojíte, nevím jak vám pomoci..:))

Anonymky

čisti si zuby