leporela22

jak se zbavit žmolků?

jak se zbavit žmolků na mikině?

Doplňuji:
a jak se jmenuje ten odstranovac

Nejlepší odpověď
annas

Odžmolkovač (je na tužkovou baterku) mám, používám. – ceny různé od Kč 150 do Kč 300.

Dostala jsem mailem radu, ještě nezkoušela.
Žmolky z oblečení odstraníte třením látky v protisměru starými punčocháči.

Další odpovědi
Funna

nemusíš vůbec investovat do odstraňovačů…stačí obyčejný holicí strojek s břity…ten neelektrický…a začneš oblečení „holit“… poprvé, když jsem to na radu druhých zkoušela, jsem se bála, že oblečení zničím, ale vůbec nic se tomu nestalo…hlavně je nutné to dělat na rovné ploše, abys tam neměla záhyby a hrby…
Doplňuji:
promiň…něměl .-)

anonym

Použij odstraňovač žmolků.

badisko

ja pouzival tento…http://e­ta.heureka.cz/od­stranovace-zmolku/ …je tez dobry na psi chlupy …idkyz presne k tomuto ucelu neni delany..:D

MarkettB

Já používám tenhle odžmolkovávač https://www.al­za.cz/maxi/ora­va-lr-100ab-d3845236.htm?kam­pan=adpla-tr_produkty_sper­ky&gclid=CJKhvbC16c4CFe­My0wodccoLiQ používám na různé jemné svetříky, punčocháče, prostě na všechno a zatím vše bezproblémů odstranil