Lailaa

Jak se zbavit zlých snů?

Zdravím. Poslední dobou se mi zdají samé příšerné sny, bohužel vždy na stejné téma – pavouci. Jsem velmi silný arachnofobik a nijak to nemůžu usměrnit. Dnes se můj sen odehrával doma, kde na mě lidé házeli velké osminohé obludy, které jsem již zmiňovala. Poté jsem se probudila a další hodinu jsem jen ležela a klepala se. Nedokázala jsem nikam jít, protože jsem si představila, že jakmile někam půjdu, seběhnou se na mě. Sen vidím jasně a přivádí mě to dnes už k šílenství.

Odpovědi
jirka F

zlých snů se ani zbavit nedá i zkus před spaním myslet na něco pěkného ale myslím že to nezabere zlých snů se prostě zbavit nedá taky jsem to zkoušel ale zdasjí se mi pořád
Doplňuji:
myslím že myšlením před spaní na něco pěkného a nedívání se před spaním na strašidelné filmy může přispět ke zmírnění zlého snu