Pokročilý

Jak se zbavit zlozvyku kroucením krkem?

Už delší dobu mně bolí krk a není to přeležením nebo tak.Jednou prostě mně to tam bolelo(to už je celkem dávno) a tak jsem si ten krk trochu prohýbal a prokroutil.Od té doby však jako kdyby jsem si to navyk.Od té doby kroutím krkem celkem často a né že by mně bolel, ale protože je to už zvyk a já jsem si to do nedávna neuvědomoval.Jak ten krk však ted furt otáčím a kroutím tak mně to občas bolí a já mám někdy pocit, že když dám hlavu na jednu stranu a potom na druhou tak jako kdyby mi to připadalo na jedné straně volnější.Snažím se s tím kroutěním přestat jenže je to prostě zlozvyk a já nevím jak se ho mam zbavit a bojim se třeba toho, že jak s ním kroutím tak že by si třeba obratlem mohu přeříznout nějakou žílu nebo si ho úplně vyhodit.Nebo, že si to tam nějak zkroutím a nějakým způsobem oslepnu.Samozřejmně, že tím nekroutím furt tak 2x za den, ale i tak.Jak se toho zbavit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

:)) Tak můžu ti říct, že nic špatného ti z toho opravdu nehrozí. Jestli se toho ale tak moc chceš zbavit, tak na to prostě často mysli a dávej si pozor, ať to neděláš. Víc říct snad ani nejde...

Další odpovědi:

Kroucením se rozhodně nemůžeš oslepit. S tím vyhozením už jsem to slyšela, ale asi se to týká starších lidí.

Prokřupávání a kroucení mají lidé často spojené s nějakým pocitem nebo myšlenkou. Nebo s nudou. Vypozoruj, v jakých situacích to děláš, a zkus si uvědomit, proč.
Většinou člověku dojde, že tím sobě nebo okolí něco naznačuje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.