redhead

Jak se zbavit zbrklosti a špatného sebeovládání?

Nejlepší odpověď
Damiana

Obecně platí, že stačí si párkrát pořádně nabít hubu a pak si člověk už dá majzla.

Další odpovědi
anonym

Výborná praxe je trénováním toho, co člověk nedělá rád a musí si tedy zvyknout na trpělivost a občas i na pečlivost.
Neměla jsem ráda pletení a vyšívání hedvábím. Je to dobrá škola. A zbrklost? Začít pořádně zhluboka dýchat a počítat alespoň do dvaceti.

mosoj

Hodně tě chápu. Dnes jsem si ho zde na Odpovědích hódně potrénoval( to sebeovládání). Děkuji za to všem nespravedlivým uživatelům.
Takže alespoň to k něčemu bylo, zdraví je ale přednější !

Je třeba na to neustále myslet !! a nepodlehnout !!!!! časem se to naučíš a zmůžeš to. Nereagovat ihned. Počkat až si to v hlavě přebereš. Nic není důležitější než zdraví, jednou na to přijdeš!