Jak se zbavit závislosti na World of Warcraft?

Před 5-ti lety jsem začel hrát World of Warcraft (Dále jen WoW). Problém je ten, že jsem se na ní stal závislý… Ta hra mě už vůbec nebavýí ale když s ní skončím tak cítím ten pocit jako když mi něco chybí. Svět Azerothu mi přirostl k srdci a nemůžu se ho zbavit. Tahle hra se zřejmě stala součástí mého života :D

Nejlepší odpověď
gecco

  1. prostě přestat
  2. navštívit psychologa
  3. navštívit léčebnu závislostí

Nehodící se škrtněte…
😉

Další odpovědi
setapouch

Najit si jinou zabavu. Je leto, co treba vzit spacak a vyrazit ven, prospat se pod hvezdnou oblohou?

Mortin

Buď to udělej zhurta nebo méně a méně, nestřídej dny, jako např. v pondělí 3 hodiny, v úterý 7 hodin.. najdi si nové koníčky, nebo se věnuj něčemu lepšímu, prostě třeba se uč, jestli se chceš někam dostat a měj své životní cíle, tipuju, že po chvíli ti ta závislost zmizí.

anonym

Hele taky jsem hrál CSka jak dlouho, plně tě chápu. Přestalo mě to bavit, cítil jsem že je čas skončit, bylo to těžký, furt mě to lákalo zase to zapnout, ještě všude kamarádi mi říkali „ať jdu dát hru“. Prostě to zásadně přeruš, uninstall všechno, jakékoli spojení s WoW přeruš, nejlépe omezit i práci s PC. Hlavně to nedělej jako já, že to dva týdny vydržíš a pak to zase zapneš. CSko stáhnu za hodinu ale WoW má kolik GB tak to budeš mít snazší, než to stáhneš tak máš čas se profackovat a zrušit to :D Důležité je si najít novou „závislost“, když to tak vezmeš všechny činnosti a koníčky jsou určitým druhem závislosti. Já si třeba koupil hrazdu a bradla a začal jsem posilovat, hry mě už naprosto nelákají.

Lamalam

Doplním gecca

  1. navštívit doučování z češtiny (nebavý, chybý)

luky.1986

Začni hrát poker, nejen on-line:-)

ivzez

Stejně, jako kterékoliv jiné závislosti – za pomoci odborníka.

Luxx

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/

anonym

Setapouch: Mine Durinův den a léto je pryč…

setapouch

No a? I na podzim nebo v zimě to má své kouzlo.

anonym

Lamalam – Grammar Nazis vtrhli na Odpovědi.cz a rozpoutají 1. Písmenkovou­ válku?