Pokročilý

Jak se zbavit závislosti na World of Warcraft?

Před 5-ti lety jsem začel hrát World of Warcraft (Dále jen WoW). Problém je ten, že jsem se na ní stal závislý... Ta hra mě už vůbec nebavýí ale když s ní skončím tak cítím ten pocit jako když mi něco chybí. Svět Azerothu mi přirostl k srdci a nemůžu se ho zbavit. Tahle hra se zřejmě stala součástí mého života :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a) prostě přestat
b) navštívit psychologa
c) navštívit léčebnu závislostí
Nehodící se škrtněte...
;-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Najit si jinou zabavu. Je leto, co treba vzit spacak a vyrazit ven, prospat se pod hvezdnou oblohou?

Pokročilý

Buď to udělej zhurta nebo méně a méně, nestřídej dny, jako např. v pondělí 3 hodiny, v úterý 7 hodin.. najdi si nové koníčky, nebo se věnuj něčemu lepšímu, prostě třeba se uč, jestli se chceš někam dostat a měj své životní cíle, tipuju, že po chvíli ti ta závislost zmizí.

Pokročilý

Hele taky jsem hrál CSka jak dlouho, plně tě chápu. Přestalo mě to bavit, cítil jsem že je čas skončit, bylo to těžký, furt mě to lákalo zase to zapnout, ještě všude kamarádi mi říkali "ať jdu dát hru". Prostě to zásadně přeruš, uninstall všechno, jakékoli spojení s WoW přeruš, nejlépe omezit i práci s PC. Hlavně to nedělej jako já, že to dva týdny vydržíš a pak to zase zapneš. CSko stáhnu za hodinu ale WoW má kolik GB tak to budeš mít snazší, než to stáhneš tak máš čas se profackovat a zrušit to :D Důležité je si najít novou "závislost", když to tak vezmeš všechny činnosti a koníčky jsou určitým druhem závislosti. Já si třeba koupil hrazdu a bradla a začal jsem posilovat, hry mě už naprosto nelákají.

Zlatý

Doplním gecca
d) navštívit doučování z češtiny (nebavý, chybý)

Pokročilý

Začni hrát poker, nejen on-line:-)

Stříbrný

Stejně, jako kterékoliv jiné závislosti – za pomoci odborníka.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Leonix

Setapouch: Mine Durinův den a léto je pryč...

Stříbrný

setapouch

No a? I na podzim nebo v zimě to má své kouzlo.

Pokročilý

Leonix

Lamalam - Grammar Nazis vtrhli na Odpovědi.cz a rozpoutají 1. Písmenkovou válku?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.