Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit závislosti na World of Warcraft?

Před 5-ti lety jsem začel hrát World of Warcraft (Dále jen WoW). Problém je ten, že jsem se na ní stal závislý… Ta hra mě už vůbec nebavýí ale když s ní skončím tak cítím ten pocit jako když mi něco chybí. Svět Azerothu mi přirostl k srdci a nemůžu se ho zbavit. Tahle hra se zřejmě stala součástí mého života :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

  1. prostě přestat
  2. navštívit psychologa
  3. navštívit léčebnu závislostí

Nehodící se škrtněte…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Najit si jinou zabavu. Je leto, co treba vzit spacak a vyrazit ven, prospat se pod hvezdnou oblohou?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mortin

Buď to udělej zhurta nebo méně a méně, nestřídej dny, jako např. v pondělí 3 hodiny, v úterý 7 hodin.. najdi si nové koníčky, nebo se věnuj něčemu lepšímu, prostě třeba se uč, jestli se chceš někam dostat a měj své životní cíle, tipuju, že po chvíli ti ta závislost zmizí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hele taky jsem hrál CSka jak dlouho, plně tě chápu. Přestalo mě to bavit, cítil jsem že je čas skončit, bylo to těžký, furt mě to lákalo zase to zapnout, ještě všude kamarádi mi říkali „ať jdu dát hru“. Prostě to zásadně přeruš, uninstall všechno, jakékoli spojení s WoW přeruš, nejlépe omezit i práci s PC. Hlavně to nedělej jako já, že to dva týdny vydržíš a pak to zase zapneš. CSko stáhnu za hodinu ale WoW má kolik GB tak to budeš mít snazší, než to stáhneš tak máš čas se profackovat a zrušit to :D Důležité je si najít novou „závislost“, když to tak vezmeš všechny činnosti a koníčky jsou určitým druhem závislosti. Já si třeba koupil hrazdu a bradla a začal jsem posilovat, hry mě už naprosto nelákají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Doplním gecca

  1. navštívit doučování z češtiny (nebavý, chybý)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Začni hrát poker, nejen on-line:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Stejně, jako kterékoliv jiné závislosti – za pomoci odborníka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Setapouch: Mine Durinův den a léto je pryč…

před 3134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

No a? I na podzim nebo v zimě to má své kouzlo.

před 3134 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lamalam – Grammar Nazis vtrhli na Odpovědi.cz a rozpoutají 1. Písmenkovou­ válku?

před 3134 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek