Monča.R.E.T.

jak se zbavit závislosti na hře Imvu?

od tý doby co jsem pochopila hru Imvu trrávím na tý hře čím dál tím víc času. Už 24h deně a pak jsem si uvědomila že jsem zavislá a chci se závislosti zbavit jak na to?
Doplňuji:
jde to špatně se toho zbavit nevíte jestly ta stránka nejde nějak zablokovat abych tam nelezla?A abych se tam nemohla zarezistrovat?

Nejlepší odpověď
www

Neboj, časem se objeví jiná hra a můžeš být závislá na ní.
Osobně bych se spíš zkusit zaměřil na jiné zájmy, než jsou pouhé hry. Množná je to ale jen věkem.
Doplňuji:
Hlavně si musíš uvědomit, že hra má být pouhá zábava. Asi máš málo starostí, což tě překvapivě zakrátko přejde, uvidíš 😉.

Další odpovědi
Deli

To je jako s každou jinou závislostí – přestaň hned a zcela, smaž si účet, jak radí huxa. Život je jinde, v realitě…

huxa

nekonečné hry a hlavně, kde můžeš mluvit z dalšími lidmi a skamarádíš se s nějakými jsou nejhorší…
Jestli ti tam někdo přilnul k srdci, ven si na něj mail/fb/telefon a zmaž si účet, odinstaluj hru, prostě udělej něco, aby jsi jen tak nemohla to znova začít hrát. Zkus vyrazit o prázdninách ještě ven s kámoškami, nějak se zabav (mě pomohlo dívání se na filmy).
Hlavně to nějak přetrp než bude škola, potom to bude jedna báseň ;) najdi si někoho, s kým můžeš trávit několik hodin denně, začni s někým takovým chodit :)