Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

jak se zbavit závislosti na hře Imvu?

od tý doby co jsem pochopila hru Imvu trrávím na tý hře čím dál tím víc času. Už 24h deně a pak jsem si uvědomila že jsem zavislá a chci se závislosti zbavit jak na to?
Doplňuji:
jde to špatně se toho zbavit nevíte jestly ta stránka nejde nějak zablokovat abych tam nelezla?A abych se tam nemohla zarezistrovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Deli, huxa před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Neboj, časem se objeví jiná hra a můžeš být závislá na ní.
Osobně bych se spíš zkusit zaměřil na jiné zájmy, než jsou pouhé hry. Množná je to ale jen věkem.
Doplňuji:
Hlavně si musíš uvědomit, že hra má být pouhá zábava. Asi máš málo starostí, což tě překvapivě zakrátko přejde, uvidíš 😉.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

To je jako s každou jinou závislostí – přestaň hned a zcela, smaž si účet, jak radí huxa. Život je jinde, v realitě…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

nekonečné hry a hlavně, kde můžeš mluvit z dalšími lidmi a skamarádíš se s nějakými jsou nejhorší…
Jestli ti tam někdo přilnul k srdci, ven si na něj mail/fb/telefon a zmaž si účet, odinstaluj hru, prostě udělej něco, aby jsi jen tak nemohla to znova začít hrát. Zkus vyrazit o prázdninách ještě ven s kámoškami, nějak se zabav (mě pomohlo dívání se na filmy).
Hlavně to nějak přetrp než bude škola, potom to bude jedna báseň ;) najdi si někoho, s kým můžeš trávit několik hodin denně, začni s někým takovým chodit :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby