Jak se zbavit zápachu v mikrovlnné troubě, když se v ní spálil popcorn? Děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Do skleněné mysky dejte vodu a nakrájejte do ní citron a pomeranč,vložte do mikrovlnky a nechte povařit,pak to vyndáte a setřete vlhkost.

Další odpovědi
panenka

http://www.po­radte.cz/domac­nost-a-bydleni/887-jak-odstranit-zapach-spaleniny-v-mikrovlnce.html

hanulka11

já bych ji vymyla octovou vodou a nechala prostě vyvětrat- nezavírala bych ji.

/ten odkaz jsem neotvírala , nevím co v něm bylo za rady /pokud se shodují omlouvám se

pukula

vem si voňavku a nastříkej to ale né moc pak kapky setři a je to já to tak dělám tedy jen někdy