Bronzový

Jak se zbavit zápachu v chodbě bez oken?

Naše štěně mělo po dlohé době průjem- v noci. Už vydržela dlouho (od 22-5hod). Průjem dostala velký a do 5hod ráno vykajdila co mohla. Samozřemě už je to uklizený a asi pětkrát vytřený, ale pach zůstal. Chodba je bez oken a větrání, mám otevřená okna do kořán, dala jsem do elektriky vůni, ale pach je tady pořád. Dnes má navíc přijít sestřenice na návštěvu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

existují prostředky přímo na pohlcování zápachu

Další odpovědi:

Zlatý

Do vody na vytírání přidejte trochu Sava, vytřete s tím podlahu a vyvětrejte.
Savo musí být chvilku cítit.
Pohlcovače pachu jsou jenom marketingové prostředky jak z lidí vytahat peníze.
Příčina pachu musí prostě pryč.

Pokročilý

Tak problém se štěnětem a výkaly jsem neměl, nicméně jednou se mi, s odpuštěním, díky alkoholu podařilo pozvracet celou místnost, od postele, přes podlahu, až po kuchyňskou linku... Jediné, co mi pomohlo na ten odér bylo neustálé větrání a stříkání různých vonících prostředků, třeba takových, jak se používá na toalety. Zkuste ještě krom oken otevřít dveře, ať je větší průvan a pořád dokola. Chce to čas a trpělivost! :-)

Bronzový

Zkuste zapalene svicky. Nemusi byt ani ty navonene. Uz tady v diskuzi o zapachu po cigaretach toto padlo a z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz jsme na horach bydleli v 6 lidech v apartmanu s malym WC, chlapi chodili na "velkou" se svickou, tak aby po nich byl zachod ihned nebo rychle pouzitelny, protoze nas na 1 WC bylo 6. tak treba to pomuze.
Doplňuji:
tim nechci rict, ze zena je vzdy ta vonava kvetinka :) je tam tolik casu nenasedi, necte si, pouzije WC a vypadne.

Pokročilý

Iwetax .. vytři chodbu, ale přidej do kýble krom saponátu i pár lžic octu a zbytek, to co děláš .. větrat, vůně, svíčka a jinak co se mi vždy osvědčilo, tak vonné tyčinky, ty přerazí všechno.

Stříbrný

Zkuste misku se solí.

Zlatý

Přidala bych do vody na vytírání trochu octa. Ten částečně pohlcuje pachy.
Vůně pachy nepohlcují, ani ty na WC, pouze přebijí odér. Aspoň ty, které jsou k dostání běžně v prodejné síti.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Zápach se zřejmně navázal na zeď . Můžete na to rozprášit nějakou desinfekci, nebo vymalovat.

Zlatý

kropitko

mosoj,iwetax to už uklidila a několikrát umyla,tak se domnívám,že důvod proč to smrdí,je jen ve vzduchu a ne na podlaze.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.