Jak se zbavit vyskakujícího okna? klikla jsem na odkaz a tento nejde zavřít ani nic jiného. – vir?

vždy při otevření internetu se otevře znovu,nelze zavřít, okno poskakuje po ploše, nelze otevřít žádnou ze záložek, je tam pouze okno HA ha tzeapa! nechala jsem se nachytat.

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejjednodušší je vrátit systém pomocí bodu obnovy na datum, kdy jste to stáhla. O data nepříjdete.
Pravděpodobnost, že by nějaký antivir měl toho prevíta v databázi je malá.

Další odpovědi
greycell

pokud počítač jinak funguje normálně, tak zkuste stáhnout nějaký free antivir, pokud zatím žádný nepoužíváte, třeba avast a nechat jej provést full system scan, a poté „uložit do truhly“.