HerbiG

Jak se zbavit vší?

Dva nejlepe 3 zpusoby, jak se zbavit vší … dekuju

Nejlepší odpověď
panenka

když jsem jezdívala na tábory a holky to tam chytli tak jsme zajeli jako instruktoři do lékarny tam koupili šampon vši ven se to jmenuje a k tomu 6 tych specialních hřebinků malých bílých co se tím češou malé miminka. první jsme jim vlasy vyčesali a vši zabili vlasy jsme jim namočily dali jim na to ten šampon zabalili do ručníku a necháli chvíli působit po 30 minutách pak jsme jim to umyli a učesali těma bílima hřebinkama tohle vše jsme opakovali po dobu 14 dní pak už to neměli.s timto postupem se jich zbavíte.šampon používat 2 krát denně vyčesávat i 4 krát denně

Další odpovědi
annak

Ahojky.mám vyzkoušené na dceři,která má husté vlasy,které nejdou vyčesávat všiváčkem.Použila jsem na 30 min.slivovi­ci,nalila jsem jí to na hlavu.Po spláhnutí jsme dali ještě Orthosan.Vší jsme se zbavily.Pro jistotu jsme ještě vlasy vzaly žehličkou na vlasy,musíš pramínek po pramínku.Pak jsme ještě nabarvily vlas.Ale ta slivovice nebo alpa zabírá 100%.

inspektorcz

1/ použití šampónu proti vším
2/ pokud není šampon, lze použít i petrolej.

pchned

1.zpusob difusil forte nastřikat na suché vlasy)a udělat zabal hlavy a nechat do rana
a nebo ocet s horkou vodou a zabal

-KaTkA-

koupit v lékárně šampon nebo sprej.....