huxa

Jak se zbavit „vražedného“ výrazu ve tváři?

Nejlepší odpověď
bolak

Těžko říct, já ho mám taky :) Už na základce když sem byl zkoušenej mně jedna učitelka říkala že se mně bojí, že mě radši zkoušet nebude, protože vždycky když sem u tabule a na něco se mě ptá, tak se na ní dívám jako kdybych ji chtěl zabít, a většinou stejně nic neřeknu. (já byl jako voják, ze mně nedostali nic, jen jméno a hodnost)

A jiná učitelka zas sdělila mojí matce na třídní schůzce toto: " paní ***, já když ho dneska zkoušela, tak se na mě upřeně díval, kroutil hlavou a já úplně cejtila, jak si v duchu říká, co sem to za vymaštěnou krávu a že by mě nejradši nakopal doprdele za ty moje stupidní dotazy" , což mě tenkrát docela rozesmálo, protože přesně tohle sem si ten den u tabule fakt říkal :D

Ale někdy to má i výhody, třeba málokdy mě někdo v autobuse požádá, jestli bych ho nepustil sednout.

Další odpovědi
Drap

Kup si karnevalovou masku.