Jak se zbavit vousu na brade?

Nejlepší odpověď
tom004

Indiáni to řešili neustálým vytrháváním vousů i s kořínky.Údajně to fungovalo,a tváře měli hladké. 🙂

Další odpovědi
fcoop

Bouchnout dveřma.

led

holiť, holiť…
alebo navštíviť kozmetický salón – vypáliť laserom. Snáď by to pomohlo…

hanny 2

Vytrhávat pinzetou,depilovat voskem,laserová depilace – ale podle zkušeností mých klientek,které to podstoupily,působí laser jen na ty tmavé.
http://www.laser-studio.cz/laser­care/3-NABIZENE-SLUZBY/4-trvala-laserova-depilace

Petrian

Ja si vsechny vousy vytrhavam epilatorem a sem spokojenej.Urcite to zkuste.Jen prvni vytrhavani je dost bolestive,ale zase pak ma clovek na par tydnu klid od vousu a nove vousy uz nejsou tvrdy,spis takovy jemny chlupy narostou.
Doplňuji:
Ja rikam epilovat,epilo­vat.To zabira nejvic.

hanulka11

jedině holit holit …nic jiného nezabírá