Jak se zbavit u loga pozadí?

Chtěla bych se vás zeptat, jak se dá zbavit pozadí u loga, v program PHOTO-PAINT. Předem děkuji:)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ono zalezi jak je logo slozite a jak vyrazne je nebo neni to pozadi vuci logu

pak to pujde bud lepe nebo hure

dela se to pomoci masky, a k vyberu masky pouzijeme nastroj „kouzelna hulka“ nebo jakykoli podobny – v adobe je jeste „rychly vyber“, jake dalsi nastroje k tomu ma corel, netusim.

rezim masky dame scitaci a klikame kolem loga, pri nevhodnem vyberu se posuneme o krok zpet a upravime citlivost

kdyz uz je logo vybrane, musime invertovat masku a cely vyber (pozadi) nyni muzem smazat..

je dobre nastavit, aby okraj masky nebyl tvrdy, nybrz rozptyleny… ovsem vsechno zalezi na kvalite zdroje

to je asi moc odborne ze?

Další odpovědi
Hlada

Photo Paint neznám, ale obecně se v jakémkoli editoru, který má kouzelnou hůlku vybere barva, která bude průhledná. Obrázek je potřeba uložit do GIF nebo PNG, tedy do formátů. které umějí průhlednost.

led

Pomocou gumy, program ju má v ponuke