Jak se zbavit tuku mezi bradou a krkem? /druhé brady/

Ahoj chci se zeptat jak se zbavit tuku, ktery se mi nashromazdil mezi bradou a krkem /tzv. druhe brady/. Je mi 17, aktivne sportuji, vazim neco kolem 85 kg a poslední dobou se mi zacal shromazdovat tukpod bradou a zacala se mi tvorit tzv. druha brada. Puvodne jsem se bal aby to nebyl nejaky tumor, resp. nador, ale doktori mi nastesti rekli ze to je jen tuk ktery se shromazduje. Vcelku me to ale trapi protoze ta druha brada je pri mem nakloneni hlavy mirne dopredu uz vcelku znatelna a vůbec se mi na me nelibi. Chci se zeptat jestli nejakym druhem cviceni se ji da zbavit nebo jestli se ji da zbavit pomoci nejako operace nebo odsani tuku v oblasti pod bradou. Opravdu me to moc trapi a do budoucna bych s tim chtel neco delat. diky

Nejlepší odpověď
kocickaaa

Ano jde se toho zbavit odsánínm tuku jehlou a tak. Poptejte se na plastice určitě by Vám takový zákrok udělali za rozumnou cenu. Myslím, že jinak se toho nezbavíte..

Další odpovědi
anonym

Jak pise kocickaaa . Informativne se podivejte jen na nejake stranky plasticke chirurgie blizko vaseho bydliste. A nemate to dedicne ? Cviceni na tohle nepomuze . ☹ -iv-