Jak se zbavit tuku

Jak nejlépe zhubnout břišní tuk

Nejlepší odpověď
ReHu

gnr54 – pozor na zádíčka. Při nesprávném cvičení se to stane raz dva. Při sklapovačkách – hodně zastaralé cvičení na břišní svaly, to je velice časté, že se zádové svaly namáhají víc než je zdrávo.
Pokud máte tuk pouze na břiše, což by bylo s podivem, že by jinde nebyl, je lépe zapřít nohy a dělat malé zdvihy (hlava, ramena, atd- – dávat ale VELKÝ pozor, aby se tělo zdvihalo POUZE břišními svaly. pokud jsou ochablé, stačí zpočátku jen třeba hlvau a ramena a postupně přidávat. Lépe je menší pohyby a více sérií, později i delších.
Je dobré ale také upravit stravovací režim. To je nejdpodstatnější. Tuk odstranit (dobrým strav.režimem) a pak svaly zpevnit posilovacími cviky.

Další odpovědi
gnr54

Cvičte každý den sklapovačky.Začněte 3×10 a pak si přidávejte.4den 3×15 atd.Pokud vás budou bolet břišní svaly,tak cvičíte poctivě.Nebo si nárty dejte pod ústřední topení a ruce za hlavu a zvedejte trup.Samozřejmě nahoru a dolu.Postup jako při sklapovačkách.3×10 atd.Pokud budete cvičit každý den poctivě,tak budete překvapená.Držim vám palce.

glorie

cvičit, cvičit, cvičit