escibe

Jak se zbavit toulavých koček

Nevít o nějakým způsobu jak se zbavit ze dvora (v domě) toulavých koček? Pomůže nějaký elektronický plašič? Nebo nějaký jiný ověřený způsob.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud žijete ve městě,obraťte se na kočičí útulek a odchytovou službu. Kočky,které se nekontrolovatelně množí,přenášejí různé nemoci a obtěžují občany většinou pochytají,odve­zou,vykastrují a buďto je vysadí na původní místo nebo je umístí v depozitu.Ještě lepší je požádat o součinnost magistrát nebo radnici.Do té doby než dojde k nějakému řešení,hlavně nekrmit ! Vždycky se najde někdo milosrdný,kdo kočky začne krmit a než se nadějete,máte ve dvoře kočičí kantýnu a koček několikanásobek. :D

Další odpovědi
Drap

Pořídit vhodného psa, který je bude držet v uctivé vzdálenosti

Lukasy

Tak na ty neplati nic jedině tak pes, ale ne nějakej malej to by ještě ty kočky mu ubližili.
Viděl jsem kde si kočky dovolovali i na aligatora a on utekl do vody :D

boo

V první řadě nesmí mít na zahradě dostupné jídlo, jinak se budou stále vracet. Za druhé nesmí mít moc místa, kde by si mohli lebedit (tj. vystřihat stromy, pod kterými se skrývají apod.). Jako poslední možnost bych zkusil nějaké odpuzovače http://eshop.a­dera.cz/produk­ty/specialni-produkty/odpuzovace-kocek/ .