KatkatkaW

Jak se zbavit této složky?

Když stahuju z internetu, vytváří se mi na ploše složka Download. Je prázdná, ani se do ní neukládají stažené soubory (ty jsou jinde) a když ji smažu, při dalším stahování se objeví znovu. Jak zabránit jejímu vytváření?

Nejlepší odpověď
bolak

A čemu ti vadí? Prázdná složka má 0kb, tak je snad jedno jestli tam je nebo není, ale jestli je to vážně takovej problém, tak na ni klikni pravým tlačítkem, dej Vlastnosti a zaškrtni „skrytý“, bude tam sice dál ale nebude vidět, a to je zřejmě to o co ti jde, pokud tomu dobře rozumím :)

Další odpovědi
Funna

podívej se, co máš ve svém prohlížeči nastavené jako cestu k ukládání…stan­dardně by se na ploše download opravdu sám vytvářet neměl…já stahuju na čistou plochu, tam to najdu hned a pokud si to chci nechat, někam to „uklidím“, pokud ne, jde to rovnou do koše…

kablik

souhlasím s ovcí, složka Dovland je velmi důležitá, jinak máš bordel v počítači,všechno co stahuješ se v ní ukládá a pak zní teprve provádíš třídění souborů na místa určení, věř tomu, skušenosti…

ovce572470

To je dobra slozka, neni duvod mazat temer systemovou slozku po ktere volaji prohlizece. Navic je vhodne vytvorit slozku Upload. Pro poradek v souborech mit zvlast Video{film}, Aplikace, Soft, Knihz, PDF, Komunikace s…, Uredni, Obrayky s podslozkami atd. Slozka download {stazene} ale nepatri na plochu, tam muze nebo mel by byt jen zastupce.