Angi-Shy

Jak se zbavit těchto potíží se Skypem?

Poslední dobou mi Skype hodně často blbne. Neotevřou se poslané odkazy, musím je zkopírovat a vložit do prohlížeče ručně.
Při posílání obrázků mi to neodešle jakýkoliv obrázek většího formátu než screenshot obrazovky nebo v jednom bodě mi to vůbec nepovolilo přesunout obrázek do konverzace aby se poslal, musela jsem kliknout na přidání přílohy a vybrat co chci poslat.

Vše se vždy spravilo po reinstalaci, ale vždy jen na pár dní, pak to začalo blbnout znovu. Aktualizovala jsem skype na nejnovější verzi a přesto to po pár dnech zase blblo. Už nevím co stím

Jugar – Mám Windows 8.1
A mám instalované programy: photoshop CS3, photofiltre 6.1.1, moviemaker 2012, free audio editor, videopad editor, malwarebytes a atubecatcher. I stěmito programy mi skype předtím normálně fungoval, ale najednou posledních pár měsíců se uplně zblíznil

Nejlepší odpověď
anonym

Jaký máš OS?
Skype funguje normálně,je chyba někde u tebe.
Neistalovala jsi nákou hruzu na svůj pc?,v nějakém programu?
Doplňuji:
Čím čistíš staré stopy na pc?Jaký antivir máš?na Win 8,1 žádný nepotřebuješ,je­likož on sám má svůj defender,nebrání tomu skype něco?
Osobně doporučuju Glary utilities,pokud chceš Pro verzi,pošlu ti na vnitřní poštu.
Free je zde:http://www.swmag­.cz/1349/glary-utilities-5-cisteni-pc/
Vše důklaně pročisti.,a dej i hloubkové čištění,koukni na disky,defragmen­taci,správce spouštění,ovládání systému,regis­tr,čistič disku.
Tady si zvol češtinu a instaluj skype:http://www.fi­lepuma.com/dow­nload/skype_7­.5.0.101-8842/