Pokročilý

Jak se zbavit těchto potíží se Skypem?

Poslední dobou mi Skype hodně často blbne. Neotevřou se poslané odkazy, musím je zkopírovat a vložit do prohlížeče ručně.
Při posílání obrázků mi to neodešle jakýkoliv obrázek většího formátu než screenshot obrazovky nebo v jednom bodě mi to vůbec nepovolilo přesunout obrázek do konverzace aby se poslal, musela jsem kliknout na přidání přílohy a vybrat co chci poslat.

Vše se vždy spravilo po reinstalaci, ale vždy jen na pár dní, pak to začalo blbnout znovu. Aktualizovala jsem skype na nejnovější verzi a přesto to po pár dnech zase blblo. Už nevím co stím

Jugar - Mám Windows 8.1
A mám instalované programy: photoshop CS3, photofiltre 6.1.1, moviemaker 2012, free audio editor, videopad editor, malwarebytes a atubecatcher. I stěmito programy mi skype předtím normálně fungoval, ale najednou posledních pár měsíců se uplně zblíznil

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jaký máš OS?
Skype funguje normálně,je chyba někde u tebe.
Neistalovala jsi nákou hruzu na svůj pc?,v nějakém programu?
Doplňuji:
Čím čistíš staré stopy na pc?Jaký antivir máš?na Win 8,1 žádný nepotřebuješ,jelikož on sám má svůj defender,nebrání tomu skype něco?
Osobně doporučuju Glary utilities,pokud chceš Pro verzi,pošlu ti na vnitřní poštu.
Free je zde:http://www.swmag.cz/…
Vše důklaně pročisti.,a dej i hloubkové čištění,koukni na disky,defragmentaci,správce spouštění,ovládání systému,registr,čistič disku.
Tady si zvol češtinu a instaluj skype:http://www.filepuma.com/…

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.