Jakub

Jak se zbavit tchýně?

Slovenská tchýně se nám nastěhovala do domu a zdá se , že na trvalo. Svůj dům na Slovensku darovala synovi s podmínkou, že se o ni bude starat do smrti.Její snacha ji tam nechce, a tak to řeší tímto způsobem. Její přítomnost a intriky úplně zničily vztahy v rodině. Její dcera je naprosto pod jejím vlivem a není ochotna přistoupit na žádné jiné řešení.Jestli někdo se s něčím podobným setkal-poraďte.
Doplňuji:
Poslat ji do p…e nic neřeší. Na ni by asi nejlépe platil „Boží trest“ ale musela by vědět za co. Ona si nic nepřipouští. Dvakrát týdně se jde vyzpovídat a je v pohodě.

Nejlepší odpověď
fortin

Dočasně ji vrátit zpět na Slovensko kvůli rekonstrukci bytu.

Další odpovědi
Linamo

Jako jestli na to mate zaludek, tak muzete zkusit nejake psychologicke hry, treba ji hodne zaukolovat, aby pomahala „to preci zvladnes ne? nenech se zahanbit…“… treba to bude nad jeji sily, psychicky, kdyz ji to nepujde, nebo ji to fyzicky odrovna a budete od ni mit chvilku klidu nebo na ni treba budete nahlizet jinak, kdyz bude uzitecna… to by se ukazalo.

Napada me samozrejme uprava rezimu v byte, tj. nevarit ji, aby se o sebe starala sama, mysleno jen pres jidlo (clovek dobrovolne nevyhladovi), tedy, pokud varite pro vsechny, nebo zamerne rozbit televizi… nebo poustet moderni muziku atd.

joean

taková situace se vždy těžce řeší, ale zkuste jí najít koníčka,např. dejte jí inzerát na seznámení s jejím tel. číslem a držím palce

satan

Koupit si poradnyho hada,nebo az se pujde koupat tak ji nenapadne do vany nalit kyselinu, ta uz si s ni poradi.

elinkabublinka

Připravujete se o nervy,ničí vám to vztahy…
Vím,že je to těžké a zničující,dobře se radí,ale být ve vaší situaci,sama by jsem si neporadila.Napadlo mne okamžitě po přečtení Vaší otázky jediné:INSPIRUJTE se nějakým filmem"Baba na zabití",Válka Roseových"…Sa­mozřejmě prostudovat ,vyšperkovat a přizpůsobit vlastní situaci.Berte to jako bojovou hru,ale je důležité,aby jste proti "Vetřelci"byli jednotní,jinak to nebude mít smysl.