Karlos24

Jak se zbavit takových těch otravných lidí, co nabízejí všechno možné na ulici(mob.ope­rátoř atd.)

Máte někdo nějaký dobrý tip?:-D

Nejlepší odpověď
anonym

Tip ne .. 🙂 Ja uz odpovidam drive , nez se me na neco zeptaji, nebo neco nabizi. Me staci , ze uz se ke me priblizuji , tak hned reknu .. : Ne , dekuji. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
anonym

Ano, říct jim nějakou lež, třeba typu, zrovna jsem napilý a nerad bych se probudil zítra ráno s kocovinou a něčím, co nabízíte vy :D

hanulka11

Okamžitě jak je vidím reaguji …nenechám je ani promluvit-ne nemám o nic zájem – na ulici si nic nesjednávám. Jsem na ně vysazená.

baghira

Proč je tak těžké říct věcně a klidně že nemáte zájem? Proč si vymýšlet nějaké finty a výmluvy?

hanny 2

Kamarádka říká,když se jí zeptají,jakého má mobilního operátora,že všechny!Zůstanou v šoku,protože na to se opravdu nic říct nedá.

Sůwa

Já chápu, že je to hodně lidem nepříjemné, ale někdo si takhle vydělávat peníze musí. Pokud mne ten člověk slušně osloví a vyloženě nespěchám, tak ho vyslechnu. Většinou pak s poděkováním odmítnu, ale stalo se, že mne oslovil človíček kvůli elektronické zdravotní knížce IZIP. V tomto případě jsem souhlasila a skutečně mi asi za 14 dní přišlo poštou přístupové heslo k mé zdravotní dokumentaci. Bohužel, lékaři nebudou doplňovat výsledky vyšetření, dokud to nebude uzákoněno ( odpověď z VZP), ale mohla jsem si stáhnout soupis veškerých nákladů, které za mne VZP utratila v tomto roce. Byla tam řada překvapení:-(. K dispozici jsou náklady od roku 2007. V kapita­lističtější cizině se nikdo nad průzkumem trhu prováděným tímto způsobem nepozastaví, protože to je marketingový zdroj informací. Rozhodně si kvůli tomu nemusím vymýšlet nějakou lež.

Tlaky

Bez jediného slova odcházím.