Avatar uživatele
Karlos24

Jak se zbavit takových těch otravných lidí, co nabízejí všechno možné na ulici(mob.ope­rátoř atd.)

Máte někdo nějaký dobrý tip?:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Syd, hanulka11, hanny 2, anonym před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tip ne .. 🙂 Ja uz odpovidam drive , nez se me na neco zeptaji, nebo neco nabizi. Me staci , ze uz se ke me priblizuji , tak hned reknu .. : Ne , dekuji. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, říct jim nějakou lež, třeba typu, zrovna jsem napilý a nerad bych se probudil zítra ráno s kocovinou a něčím, co nabízíte vy :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Okamžitě jak je vidím reaguji …nenechám je ani promluvit-ne nemám o nic zájem – na ulici si nic nesjednávám. Jsem na ně vysazená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Proč je tak těžké říct věcně a klidně že nemáte zájem? Proč si vymýšlet nějaké finty a výmluvy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kamarádka říká,když se jí zeptají,jakého má mobilního operátora,že všechny!Zůstanou v šoku,protože na to se opravdu nic říct nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já chápu, že je to hodně lidem nepříjemné, ale někdo si takhle vydělávat peníze musí. Pokud mne ten člověk slušně osloví a vyloženě nespěchám, tak ho vyslechnu. Většinou pak s poděkováním odmítnu, ale stalo se, že mne oslovil človíček kvůli elektronické zdravotní knížce IZIP. V tomto případě jsem souhlasila a skutečně mi asi za 14 dní přišlo poštou přístupové heslo k mé zdravotní dokumentaci. Bohužel, lékaři nebudou doplňovat výsledky vyšetření, dokud to nebude uzákoněno ( odpověď z VZP), ale mohla jsem si stáhnout soupis veškerých nákladů, které za mne VZP utratila v tomto roce. Byla tam řada překvapení:-(. K dispozici jsou náklady od roku 2007. V kapita­lističtější cizině se nikdo nad průzkumem trhu prováděným tímto způsobem nepozastaví, protože to je marketingový zdroj informací. Rozhodně si kvůli tomu nemusím vymýšlet nějakou lež.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlaky

Bez jediného slova odcházím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek