Pokročilý

Jak se zbavit takových těch otravných lidí, co nabízejí všechno možné na ulici(mob.operátoř atd.)

Máte někdo nějaký dobrý tip?:-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tip ne .. :-) Ja uz odpovidam drive , nez se me na neco zeptaji, nebo neco nabizi. Me staci , ze uz se ke me priblizuji , tak hned reknu .. : Ne , dekuji. :-)
-iv-

Další odpovědi:

Ano, říct jim nějakou lež, třeba typu, zrovna jsem napilý a nerad bych se probudil zítra ráno s kocovinou a něčím, co nabízíte vy :D

Zlatý

Okamžitě jak je vidím reaguji ....nenechám je ani promluvit-ne nemám o nic zájem - na ulici si nic nesjednávám. Jsem na ně vysazená.

Zlatý

Proč je tak těžké říct věcně a klidně že nemáte zájem? Proč si vymýšlet nějaké finty a výmluvy?

Zlatý

Kamarádka říká,když se jí zeptají,jakého má mobilního operátora,že všechny!Zůstanou v šoku,protože na to se opravdu nic říct nedá.

Zlatý

Já chápu, že je to hodně lidem nepříjemné, ale někdo si takhle vydělávat peníze musí. Pokud mne ten člověk slušně osloví a vyloženě nespěchám, tak ho vyslechnu. Většinou pak s poděkováním odmítnu, ale stalo se, že mne oslovil človíček kvůli elektronické zdravotní knížce IZIP. V tomto případě jsem souhlasila a skutečně mi asi za 14 dní přišlo poštou přístupové heslo k mé zdravotní dokumentaci. Bohužel, lékaři nebudou doplňovat výsledky vyšetření, dokud to nebude uzákoněno ( odpověď z VZP), ale mohla jsem si stáhnout soupis veškerých nákladů, které za mne VZP utratila v tomto roce. Byla tam řada překvapení:-(. K dispozici jsou náklady od roku 2007. V kapitalističtější cizině se nikdo nad průzkumem trhu prováděným tímto způsobem nepozastaví, protože to je marketingový zdroj informací. Rozhodně si kvůli tomu nemusím vymýšlet nějakou lež.

Pokročilý

Bez jediného slova odcházím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.