LeeLee

Jak se zbavit takového nebeďaru ?

Občas se mi udělá něco jako ne uhřík, ale spíš taková boulička, nejde to vymáčknout, dost to bolí. Většinou se mi to dělí pod koutkem úst nebo u linie vlasů .. Bolí to při doteku a je to nepříjemné .. Nevíte co to je a jak se toho zbavit?

Nejlepší odpověď
Ella

Nechat to být!!!
Když si do něj budete rýpat, jen ho rozdráždíte a uděláte si na obličeji strup jako já :D
Takhle nějak se občas dělají „beďary“, ale když jsou takhle pod kůží je časté, že se ani navenek neukážou, což je jen dobře – za pár dní přestane boule bolet a zmizí, nic nezbude. Jen musíte vydržet si do toho nevrtat, nezamačkávat prstem, nijak nedráždit… nepříjemné to je, ale strup by byl nepříjemnější :(

Další odpovědi
Michal Kole

Hlavně nepropichovat a nevymačkávat, jedině se ti tam dostane infekce a bude to ještě horší.

Nejlepší je asi navštívit doktora, který předepíše nějakou mast.

terry

Jak máme z těchto pár informací vědět, co to je, natož, jak se toho zbavit?
Tady nejsou jasnovodci.