Jak se zbavit Svilušky podzimní

Dobrý den.Máme podezření,že náš pes je napaden Sviluškou podzimní.Celá rodina jsme poštípaní.Je možné,aby tento psí parazit poštípal i nás? Jak se toho zbavit? :)

Nejlepší odpověď
beer

Sametka podzimní (sviluška p.) vypadá jako malý červený pavouček. Pokud jste skutečně napadeni larvami tohoto parazita, podívej se sem:
http://www.ve­terinanebusice­.cz/index.php?nid=999­0&lid=CZ&oid=2139859
Ale návštěvou veterináře rozhodně nic nepokazíš.

Další odpovědi
kamila44444

Pokud má pejsek Svilušky,tak je roznese po domě a pak můžou poštípat i vás.Způsobují u psa silné svědění.V tom případě se pejsek neustále škrábe.Podívejte se kolem očí,uší,ocasu,mezi prsty jestli tam nejsou.Tam bývají nejčastěji.Jinak jak se toho zbavit opravdu nevím.zeptejte se veterináře.

Danielson

u veterínáře máte radu nad zlato ale myslím že pilulkami tak jako hlísti??? nebo tak nějak ale hlísti zase zbavují srsti (holá místa)