Questman

Jak se zbavit šumu a změn hlasitosti při nahrávání?

Takže,
mám tato sluchátka https://www.ma­ll.cz/sluchat­ka-mikrofon/koss-sb-40:comments?saved
Když nahraji zprávu v Záznam zvuku a pak si ji přehraji, tak slyším hlas pouze v levém sluchátku a postupně se stupňuje šum z 0–100% a pak zase klesne na 0 a zase začne stoupat a tak pořád dokola.
Všechny ostatní zvuky mi jdou normálně do obou sluchátek a když nahrávám v programu Skype tak je taky všechno OK. Čím to může být?

Odpovědi
XFresh1

možná máš chybný mikrofon
možná máš špatné nastavení
Doplňuji:
možná máš chybný mikrofon
možná máš špatné nastavení
možná máš chybné sluchátka

Zdroj: možná máš chybné sluchátka

Questman

XFresh1
Promiň ale už z toho, že v jednom programu mi to funguje a v druhém ne se chybnost hw vpodstatě vylučuje :)