yukí

jak se zbavit stresu a deprese?

Doplňuji:
a ještě vzteku děkuju mockráát;)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Třeba klidem v rodině, fyzickou aktivitou (NAUČ SE PLAVAT), vyplaví se ti endrofiny – hormony štěstí, pak pestrou stravou pro doplnění všech minerálů, stopových prvků

Další odpovědi
Conchus

To je velmi těžké. Bojuji s depresemi více než 20 let. Jedině pomoc kvalitního psychiatra a zkusit se naučit s tím žít.
Doplňuji:
Se vzkem je to jednodušší. Stačí si omývat přirození vlažnou vodou.

www

Já bych to řešil změnou programu v hlavě.
Myslet na věci jiné a příjemnější, najít si jinou zábavu ap. Zkrátka zaměstnat mysl něčím odlišným.

poa.li

Uvědomit si své nároky na okolí a sebe samotného a přehodnotit jejich opodstatněnost. 🙂