Lgee

Jak se zbavit strachu z infarktu?

Smrti se nebojím ale bojím se infarktu ( Chci se podívat jednou na Antarktidu, bude to tak za 10 let a bojím se toho že můžu kdykoliv zemřít na infarkt? Jak se zbavit tohoto strachu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
turbo085

Jiná možnost

Pokud si zdravý, v kondici, jíš zdravě a nemáš žádné příznaky, tak proč se bojíš?
To se takhle klidně můžeš 30 let bát, a pak tě srazí ponorka.

#neřešconemůže­šovlivnit #vklidu