Nanami

Jak se zbavit smývatelné barvy??

Dobrý den,
Na vlasech mám smývatelnou barvu na vlasy (od La riché Directions) ale nikdy se mi nestalo že by se mi to uplně smylo :DD Neznáte nějaký šampon či něco jiného co by mi tu barvu odstranilo a měla tu co předtím? ^__^ Děkuji :)

Nejlepší odpověď
iceT

Žádná barva včetně té smývatelné se nevymyje zcela do původního odstínu vlasů.Ani když si vlasy budeš mýt denně.
Šampon neznám a dalším prostředkem jsou nůžky,maximálně snad barva (i smývatelná)na vlasy,která je nejpodobnější té tvé přírodní barvě.

Další odpovědi
Zbynas

Zkusit aceton?

briketka10

odbarvovač, nebo si zajdi ke kadeřnici :))