Elly

Jak se zbavit smradu oblečení?

Vyprala jsem oblečení a asi jsem je špatně pověsila, ale smrdí. Zítra si je potřebuji vzít na sebe. Jak se dá tento zápach odstranit? :/

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci, ale pomůže asi jen znovu vyprat a hlavně důkladně vymáchat v čisté vodě.

Další odpovědi
anonym

Ničím to nepřerazíš. Chce to důkladně namočit (soda, Namo) alespoň na 12 hodin a teprve potom znovu vyprat. Jednou takhle „pověsil“ prádlo soused a divil se, že se nemůže zápachu zbavit. Zkusil to přemáchat v aviváži a výsledný efekt byl ještě horší.

Freja

vem si mýdlo a vodu a per!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Xantyp

vyprat znovu

kablik

nechodit po hospodách a naučit se ovládat aut.pračku…