Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit šílených much?

Dobrý den, v podkrovní ložnici, která je obložená palubkami do dnešního dne vylézají mouchy „masařky“, jsem z nich úplně šílená. Nevíte někdo co s tím??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5236 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
friggo

rozhodne zajdete do specializovaneho obchodu, zkouseni kdeceho na vlastni pest vam i materialu muze spis uskodit. pokud preci jen chcete vse vyresit podomacku nejakou chemikalii, rozhodne ji aplikujte spis driv ve dne nez vecer, at mate cas nechat opravdu poradne vyvetrat. pokud to ucinne hubi hmyz, pak to nebude zrovna vhodne ani pro vas organismus, na to vemte jed ;) ale to se doctete i na pribalovem letaku ci etikete

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Fuj, já je taky nesnáším. To je tím teplem,probraly se mrchy jedny. Já to stříkám Biolitem, je dost účinný. Zkuste to vystříkat, i třeba tam kde vypadl suk v palubce, tak tam nastříkejte pořádnou dávku. A než půjdete spát vyvětrejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Pokud máte hmyz „nalezlý“ ve dřevě, měla by Vám pomoci tzv. fumigace – jedná se o proces, kdy v domě vypustíte plyn ze speciální patrony (stojí kolem 1000 Kč) a necháte ho cca 1 den působit (v té době se v domě samozřejmě nikdo nesmí zdržovat). Pak vyvětráte a máte po problému. Plyn zahubí veškerý hmyz i jeho zárodky, včetně těch, které jsou skryty ve dřevě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Zřejmně za palubkami zašla nějaká myš nebo tam zalétl při montáži pták. Masařky se líhnou z červů v mase.Nebo červy mohly zalezt do dřeva při skladování a teď se líhnou.Lze prostor zamořit sirnou svíčkou Prostor se nejlépe přez víkend zamořít. Pozor svíčka se musí zapálit v nádobě aby při roztečení nemohla něco zapálit,A odjet na víkend z domu. Pak vyvětrat ať se neotrávíte také.

před 4928 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek