Jak se zbavit sedmikrásky?

Jaky je vhodny chemicky pripravek

Nejlepší odpověď
beer

Pokud chcete mít v trávníku jen traviny, bude nejlíp zakoupit nějaký herbicid na dvouděložné rostliny.

Další odpovědi
hanulka11

Jedině trpělivým vypichováním a nenechat je vykvést. Hlavně v trávníku kde se pravidelně seká je nutné je pečlivě likvidovat , protože častým sekáním si je vlastně rozmnožujete,. Takže vzhůru do boje. Je to boj nekonečný… to mi věřte.

jandmil

Sedmikrásky se nezbavíte (kvete i v zimě pod sněhem), a to je dobře.