rady74

Jak se zbavit rychle rýmy

Jak se rychle zbavit rýmy u 4-leté holčičky?Dcera má velmi často rýmu,nakonec dostane antibiotika.Ted má tu rýmu někde vzadu,nemůže se pořádně vysmrkat,ikdyž smrká furt a špatně se jí dýchá.Bez srandy.Dík

Nejlepší odpověď
vecernice

Já bych skusila inhalovat vincentku,ale nevím jestli vám ten prcek u toho vydrží sedět.Babička nám dávala vitnamskou mast,nebo alpu na zátylek a pod nos.Nevím jak líp pomoci.

Další odpovědi
dudu

Když jsme měli tzv. zaraženou týmu, rodiče nás léčili inhalací – ve kbelíku zalili horkou vodou čerstvé smrkové větvičky. Pára a uvolněné silice, které jsme opatrně dýchali byly velmi účinné. Následoval pobyt v teple a pocení. Známá lékařka např. při nachlazení doporučovala koupel rukou až po lokty v hodně teplé vodě a vypaření nohou. Nevím však zdali tyto postupy snad neodporují poznatkům dnešní mediciny.

Bunnik

Konkrétní radu bohužel nemám, ale zkuste si vygooglit (google.com) heslo: zadní rýma nebo zadní rýma dítě nebo něco na ten způsob, třeba tam najdete užitečné rady. Zadní rýma u malých dětí občas bývá, takže si myslím, že toho najdete spoustu, tak si zkuste něco vybrat.

mosoj

Já jenom vím, že neléčéná rýma trvá týden a léčená sedm dní.