MonkeyKing

Jak se zbavit reklam, které začali,když jsem stáhl nějaký program?

Stáhl jsem program, nevěděl jsem o co jde, myslel jsem, že to je nějaká aktualizace nebo něco takovýho. Od tý doby mi vyskakují reklamy, kde normálně nevyskakují. Ale je to pouze na prohlížeči, na kterém jsem stáhl ten program.

Nejlepší odpověď
gecco

Zavolej si k počítači někoho zkušenějšího – ať se koukne…
___
Pro aspoň trochu relevantní rtadu bys musel uvést

  • o jaký jde prohlížeč
  • KDE ty reklamy vyskakují
  • CO sis stáhnul

___
Prozatím ti poradím jen jedno – nestahuj a neklikej na vše, co vidíš – a lépe si zabezpeč počítač.
😉
Doplňuji:
Doplňuji (dle VP) – Monkeyking – je velice vhodné mít privátní profil a používat Vnitřní poštu…!!! – jak ti asi mám odpovědět???
😁
I na Ask by mělo stačit toto – http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/jak-odstranit-qvo6-babylon-deltasearch-ask-a-dalsi-menice-nastaveni-google-chrome.aspx#142418293­53461&height=111px&wid­th=260px – ale osobně to vyzkoušeno nemám, nechytám malware…
😉

Další odpovědi
arygnoc

programy sa kupujú.
každé tzv. voľne šíriteľné software treba sťahovať VÝHRADNE zo stránok výrobcu/najiteľa (a platí to napr. najmä pre prehliadače, antivírusy a pod., do ktorých typicky seznam trieska kadejaké lištičky/plugi­ny/kraviny).

neverte automatickým hláškam typu „váš flash player potrebuje aktualizáciu“ – proste si to overte, pretož epráve takto sa s obľubou do pc dostáva kadejaké svinstvo.

inštalácia kreknutých programov je do neba volajúci hazard.

ale k otázke:
už len preto, že ste otázku položili, doporučujem:
a.) – servis
b.) návrat ku poslednej bezpróblemovej konfigurácii (to možno zvládnete i sám)
c.) – reinštalácia systému (to možno zvládnete i sám)

doporučenie:
neinštalujte NIČ z neautorizovaných zdrojov.
pri inštalácii čítajte, ČO inštalujete, nebuďte klikacia opica typu >OK OK OK OK OK OK OK kua, čo to tam mám?<.

prajem pekný deň.

;-Q

pri zadávaní otázky ohľadne kategórie „počítače“ sa držte rady gecca:

  • po inštalácii čoho (konkrétne) problém nastáva
  • kedy problém nastáva
  • OS
  • prehliadač