jak se zbavit řas v akvariu

Nejlepší odpověď
dědapetr

řasy jsou dvojí hnědé a zelené,u zelených řas se musí snížit doba svícení a u hnědých zvýšit světlo.zbavit se jich dá mechanicky škrabkou nebo chemicky přípravkem který se na to prodává taky pomohou šneci velcí a nebbo ryby které se živí řasou.Černou řasu chemicky tu živočivhové nežerou.

Další odpovědi
ReHu

Zcela zbavit asi ne, ale výrazně omezit vhodným umístěním s ohledem na okna ano, a také se prodávají přípravky do vody.

Ano, a na rybky jsem zapomněla. Ancistrusi jsou na to skvělí.